Кам'янець-Подільський втратив ще двох Героїв

Кам'янець-Подільський втратив ще двох Героїв
  • Двох військових втратив Кам'янець: у госпіталі помер Володимир Откідич та на Сході загинув Богдан Блінчук.

Сьогодні, 31 липня, мер Кам’янця повідомив сумну звістку про смерть двох військових. Так у зоні бойових дій загинув кам’янчанин 35-річний Богдан Білінчук, захисник служив у 48-ій інженерній бригаді. А також помер у госпіталі, вналсідок ДТП, оборонець Донецького аеропорту, атовець Володимир Откідич.

«Ще одне життя забрала війна на Сході, де загинув старший солдат, учасник бойових дій Богдан Блінчук. Вічна пам'ять! Про місце та час прощання і поховання буде повідомлено додатково», - додав очільник Кам’янця на сторінці у мережі Фейсбук.

Про те, що атовець Володимир Откідич потрапив у ДТП, повідомили 13 липня, упродовж цього терміну військовий перебував у Львівському військовому госпіталі. Деталі загибелі Богдана Блінчука наразі невідомі.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
keyboard_arrow_up