У Кам’янець приїде Марина Порошенко. Підпише угоду про створення інклюзивних центрів

У Кам’янець приїде Марина Порошенко. Підпише угоду про створення інклюзивних центрів
  • Ще з 2010 року у Кам’янці діють інклюзивні класи.
  • Дружина Президента України відвідає місто, щоб забезпечити дітей із особливими потребами спеціальними центрами начання.

 

Кам’янець одне із пілотних міст у забезпечені маленьких українців інклюзивною освітою. У 2010 році відбулося створення спеціальних класів для дітей з особливими потребами. За кошти міського бюджету обладнали їх в ЗОШ №7, а з фонду Марини Порошенко виділено гроші на НВК №3 та ЗОШ №12.

Завтра, 13 лютого, до Кам’янця із робочим візитом завітає Марина Порошенко, щоб підписати угоду про створення інклюзивних центрів. Про це повідомляє мер Кам’янця Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Фестивалимо із вереснем. Що цікавого заплановано у Кам’янці? Фестивалимо із вереснем. Що цікавого заплановано у Кам’янці?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up