У Кам’янці археологічні розкопки від вандалів охоронятиме одна із політичних сил

У Кам’янці археологічні розкопки від вандалів охоронятиме одна із політичних сил
  • «Правий сектор» відреагував на звернення археологів щодо захисту від вандалів території, де проводяться розкопки.

Представники Національно-визвольного руху «Правий Сектор» в Кам’янці-Подільському 12 вересня відреагували на звернення археологів щодо дій вандалів на розкопі по вулиці Татарській.

«Шановні кам'янчани! Просимо вашої допомоги! Уже другий тиждень на вулиці Татарській проводяться археологічні дослідження. Вдень на ділянці працюють науковці, а щоночі - мародери. В результаті, розкоп побитий грабіжницькими ямами, стратиграфічні бровки пошкоджено, вкрадено частину матеріалу. Це повторюється щоночі. Ресурсів для нічної охорони території наша експедиція немає. Просимо усіх небайдужих долучитись до патрулювання ділянки у вечірній та нічний час», - зазначили у дописі в мережі Фейсбук представники Кам’янець-Подільської архітектурно-археологічної експедиції.

Представники «Правого Сектору» поспілкувались з археологами та домовились про запровадження патрулювання археологічного розкопу по вулиці Татарській, 17.  З метою інформування громадськості про взяття ділянки під охорону було розклеєно попереджувальні наклейки.

«Охорона та патрулювання діючих археологічних розкопів у Старомі місті представниками Правого Сектору у вечірній та нічний час з метою попередження дій вандалів та мародерів відбуватиметься на період розкопок», - повідомив Олександр Попов на сторінці у мережі Фейсбук.

Коментарі
keyboard_arrow_up