У Кам’янці частково обвалився мур Старої фортеці. Що говорять експерти

У Кам’янці частково обвалився мур Старої фортеці. Що говорять експерти
  • Учора, 14 лютого, сталося пошкодження частини Півнчіного бастіону Старої фортеці.
  • Експерти намагаються відновити рух на автошляху на виїзді з міста.

Пошкодження муру на північно-західному боці Північного бастіону фортеці сталося учора, 14 лютого. Сьогодні вранці на місці обвалу працювала експертна комісія для оцінки пошкодження та планування подальших робіт.

Як повідомив журналістам сайту “20 хвилин” директор Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника Олександр Заремба, уже сьогодні планується часткове відкриття руху на шляху та усунення аварійного стану. Як пояснює чоловік, унаслідок різких перепадів температури, відбулося руйнування лицьової кладки трьохслойної стіни. Руйнування далі поширитися не повинне, проте для того, щоб відновити обвалене, потрібно буде розбирати усю випуклу частину муру.

О 14:00 відбудеться нарада архітекторів, після якої будуть надані точні відомості для реставрації культурної пам’ятки.

Скільки коштів потрібно для відновлення фортеці поки що експерти сказати не можуть, реставрація наразі буде проводитися за кошти музею.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% У Кам'янці знову крадуть покришки У Кам'янці знову крадуть покришки
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up