У Кам’янці частково обвалився мур Старої фортеці. Що говорять експерти

У Кам’янці частково обвалився мур Старої фортеці. Що говорять експерти
  • Учора, 14 лютого, сталося пошкодження частини Півнчіного бастіону Старої фортеці.
  • Експерти намагаються відновити рух на автошляху на виїзді з міста.

Пошкодження муру на північно-західному боці Північного бастіону фортеці сталося учора, 14 лютого. Сьогодні вранці на місці обвалу працювала експертна комісія для оцінки пошкодження та планування подальших робіт.

Як повідомив журналістам сайту “20 хвилин” директор Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника Олександр Заремба, уже сьогодні планується часткове відкриття руху на шляху та усунення аварійного стану. Як пояснює чоловік, унаслідок різких перепадів температури, відбулося руйнування лицьової кладки трьохслойної стіни. Руйнування далі поширитися не повинне, проте для того, щоб відновити обвалене, потрібно буде розбирати усю випуклу частину муру.

О 14:00 відбудеться нарада архітекторів, після якої будуть надані точні відомості для реставрації культурної пам’ятки.

Скільки коштів потрібно для відновлення фортеці поки що експерти сказати не можуть, реставрація наразі буде проводитися за кошти музею.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up