У Кам’янці частково обвалився мур Старої фортеці. Що говорять експерти

У Кам’янці частково обвалився мур Старої фортеці. Що говорять експерти
  • Учора, 14 лютого, сталося пошкодження частини Півнчіного бастіону Старої фортеці.
  • Експерти намагаються відновити рух на автошляху на виїзді з міста.

Пошкодження муру на північно-західному боці Північного бастіону фортеці сталося учора, 14 лютого. Сьогодні вранці на місці обвалу працювала експертна комісія для оцінки пошкодження та планування подальших робіт.

Як повідомив журналістам сайту “20 хвилин” директор Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника Олександр Заремба, уже сьогодні планується часткове відкриття руху на шляху та усунення аварійного стану. Як пояснює чоловік, унаслідок різких перепадів температури, відбулося руйнування лицьової кладки трьохслойної стіни. Руйнування далі поширитися не повинне, проте для того, щоб відновити обвалене, потрібно буде розбирати усю випуклу частину муру.

О 14:00 відбудеться нарада архітекторів, після якої будуть надані точні відомості для реставрації культурної пам’ятки.

Скільки коштів потрібно для відновлення фортеці поки що експерти сказати не можуть, реставрація наразі буде проводитися за кошти музею.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі Фото дня: Як Кам'янець бореться зі спекою Фото дня: Як Кам'янець бореться зі спекою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up