У Кам’янці для постачання гарячої води необхідно 7 з половиною мільйонів гривень. Грошей у міському бюджеті немає

  • У Кам’янці-Подільському для забезпечення гарячою водою населення необхідно 7,5 мільйонів гривень, проте таких коштів у міському бюджеті немає.
У Кам’янці для постачання гарячої води необхідно 7 з половиною мільйонів гривень. Грошей у міському бюджеті немає
Фото зі сторінки Михайла Сімашкевича

Гаряче водопостачання у Кам’янці може продовжуватися лише, якщо буде віднайдено 7,5 мільйонів гривень. Про це повідомляє на сторінці у мережі Facebook мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич. Питання залишається відкритим, адже такої суми у міському бюджеті немає, а інших пропозицій не надійшло.

«Щоб продовжити постачання гарячої води в нашому місті, необхідно віднайти 7,5 млн грн. Розглядаючи це питання на терміновому депутатському засіданні, вирішили залишити його відкритим, оскільки такої суми в міському бюджеті немає, а інших пропозицій від голів фракцій чи депутатів не надійшло. Додам, що цілодобово гаряча вода подається лише у восьми великих містах країни, де є така фінансова можливість.

Більша частина міста гарячою водою все ж забезпечена завдяки газовим колонкам чи бойлерам. Крім того, маємо й таку ситуацію, коли в літній період чимало кам'янчан від'їжджають на дачі чи у відпочинок і оплата за послугу в цей час залишається вкрай низькою.

В подальшому маємо плани напрацювати програму зі встановлення бойлерів за кошти міського бюджету соціально незахищеним категоріям громадян», - зазначає очільник міста.

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up