У Кам’янці для постачання гарячої води необхідно 7 з половиною мільйонів гривень. Грошей у міському бюджеті немає

У Кам’янці для постачання гарячої води необхідно 7 з половиною мільйонів гривень. Грошей у міському бюджеті немає
Фото зі сторінки Михайла Сімашкевича
  • У Кам’янці-Подільському для забезпечення гарячою водою населення необхідно 7,5 мільйонів гривень, проте таких коштів у міському бюджеті немає.

Гаряче водопостачання у Кам’янці може продовжуватися лише, якщо буде віднайдено 7,5 мільйонів гривень. Про це повідомляє на сторінці у мережі Facebook мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич. Питання залишається відкритим, адже такої суми у міському бюджеті немає, а інших пропозицій не надійшло.

«Щоб продовжити постачання гарячої води в нашому місті, необхідно віднайти 7,5 млн грн. Розглядаючи це питання на терміновому депутатському засіданні, вирішили залишити його відкритим, оскільки такої суми в міському бюджеті немає, а інших пропозицій від голів фракцій чи депутатів не надійшло. Додам, що цілодобово гаряча вода подається лише у восьми великих містах країни, де є така фінансова можливість.

Більша частина міста гарячою водою все ж забезпечена завдяки газовим колонкам чи бойлерам. Крім того, маємо й таку ситуацію, коли в літній період чимало кам'янчан від'їжджають на дачі чи у відпочинок і оплата за послугу в цей час залишається вкрай низькою.

В подальшому маємо плани напрацювати програму зі встановлення бойлерів за кошти міського бюджету соціально незахищеним категоріям громадян», - зазначає очільник міста.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі У Кам’янці відбувся урочистий вечір, присвячений 500-річчю Реформації У Кам’янці відбувся урочистий вечір, присвячений 500-річчю Реформації
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up