У Кам’янці додатково виділили 500 000 гривень на проїзд пільговиків

У Кам’янці додатково виділили 500 000 гривень на проїзд пільговиків
  • У Кам’янці виділили додаткові кошти на пільгові проїзди містян.

У Кам’янці додали фінансування у розмірі 500 тисяч гривень на безкоштовні перевезення комунальними автобусами окремих категорій містян. Зазначає мер Михайло Сімашкевич на сторінці у мережі Фейсбук.

«Сьогодні таким правом на проїзд користуються пенсіонери, всі пільговики - в тому числі інваліди війни, особи з інвалідністю I-II груп, діти з інвалідністю, багатодітні сім'ї, і школярі. А це - як мінімум 37 тисяч кам'янчан», - додав очільник міста.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
keyboard_arrow_up