У Кам’янці хочуть встановити 6 нових громадських туалетів

У Кам’янці хочуть встановити 6 нових громадських туалетів

У Кам’янці – Подільському можуть побудувати шість нових громадських убиралень. У міській раді вже зорієнтувалися із локаціями.

 

Як повідомляє прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради, запланованих шість убиралень збудують на території скверу «Гунські криниці», Старого місто, мікрорайону Жовтневий, у районі скверу «Європейський, в парку Героїв Євромайдану та на території Старої фортеці. Про це вирішили у ході засідання комісії, участь в якій взяли представники Громадської ради, департаменту ЖКГ та депутатів.

Заступник мера, заразом і голова комісії, Сергій Бабій, зауважив, що наступний крок – розробка ескізу першої вбиральні. Враховуватимуть пропозиції громади. Після чого на сесію міської ради винесуть питання щодо фінансування громадського туалету.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up