У Кам’янці канадські військові інструктори продовжують готувати операторів зі знешкодження СПВ

  • Курс підготовки операторів зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв (СВП) у Центрі розмінування завершився урочистою церемонією вручення сертифікатів.
  • Канадські військові підготували ще 9 операторів.
У Кам’янці канадські військові інструктори продовжують готувати операторів зі знешкодження СПВ
Фото із допису А. Агеєва у facebook

Сертифікати про закінчення курсу отримали 9 військовослужбовців. Вони упродовж останніх п’яти тижнів переймали уміння та навички боротьби з СВП за стандартами НАТО у канадських колег та досвідчених військовослужбовців Центру розмінування. Про це інформує Андрій Агеєв у facebook.
Від початку проведення занять в рамках «Багатонаціональної тренувальної групи — Україна», це перший курс, який провели канадські інструктори для військовослужбовців з різних військових частин і підрозділів Збройних Сил України. Раніше готували лише військовослужбовців Центру розмінування.
Командир об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади майор Дейв Пекхем подякував керівництву Центру розмінування за підтримку під час проведення курсу:


"Лише постійне навчання та адаптація до певних умов є ознакою справжнього професіонала", - каже офіцер.


Заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк подякував іноземним колегам за високу оцінку діяльності військовослужбовців Центру розмінування.


Довідка:

З 2015 року канадські військові інструктори у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України підготували  243 військовослужбовця загаом.

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up