У Кам’янці на пільгові перевезення виділили 1 мільйон 592 тисяч гривень

У Кам’янці на пільгові перевезення виділили 1 мільйон 592 тисяч гривень
фото із мережі Інтернет

Ветерани війни, діти із багатодітних сімей, пенсіонери за віком, чорнобильці, інваліди і надалі матимуть змогу їздити у громадському транспорті міста безкоштовно. Цьогоріч на пільгові перевезення виділили 1 мільйон 592 тисяч гривень. 

Минулого року безкоштовно користуватися транспортними послугами у Кам’янці – Подільському мали змогу 27 тисяч осіб. Вартувало міському бюджету це 1 мільйон 520 тисяч гривень. Такі дані оприлюднено на офіційній сторінці Кам’янець – Подільської міської ради. У 2017 ж році на пільгові перевезення виділили 1 мільйон 592 тисяч гривень. Таке рішення прийняли на сесії міськради.

Нагадаємо, останні два роки витрати на перевезення пільговиків бере на себе міська казна. Раніше ця функція здійснювалася за рахунок субвенції з Державного бюджету.

За матеріалами прес-служби Кам’янець – Подільської міської ради.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відкриють Молодіжний центр У Кам’янці відкриють Молодіжний центр
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Фото дня: "нові мешканці" у фонтані Кам'янця-Подільського Фото дня: "нові мешканці" у фонтані Кам'янця-Подільського
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up