У Кам’янці не можуть вирішити проблему аварійного приміщення колишнього архіву

У Кам’янці не можуть вирішити проблему аварійного приміщення колишнього архіву
  • Приміщення колишнього архіву в Старому місті руйнується уже не один рік.
  • Мерія Кам’янця говорить, що не можу вплинути на ситуацію, через те, що будівля знаходиться у державній власності.

 

Приміщення колишнього архіву Кам’янця-Подільського уже десятиліття просять певернути у комунальну власність для уникнення аварійного стану будівлі. Проте результату досі немає, приміщення руйнується і загрожує пішоходам. Якою буде подальша доля архіву, невідомо. Про це повідомляє мер міста Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у мережі Facebook:

Уже не один рік поспіль вирішуємо і питання з приміщенням колишнього архіву в Старому місті. Біда в тому, що воно руйнується, а вплинути на ситуацію ми не можемо, адже будівля знаходиться в державній власності на балансі Кам'янець-Подільського національного університету в підпорядкуванні Міносвіти. Уже більше десятиліття по кілька разів на рік звертаємося до різних інстанцій, в тому числі до вищого керівництва країни з проханням повернути приміщення в комунальну власність. Торік щоквартально спільно з народним депутатом відвідували профільні міністерства. Але вирішальних результатів досі не маємо.

Тому прошу: будьте уважними, коли проходите повз цієї будівлі - її стан аварійний!

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці До Кам’янця завітала Посол Франції в Україні. Ізабель Дюмон передала саперам захисне спорядження До Кам’янця завітала Посол Франції в Україні. Ізабель Дюмон передала саперам захисне спорядження
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up