У Кам’янці невідомі пропонують індивідуальне опалення за 100 тисяч гривень

У Кам’янці невідомі пропонують індивідуальне опалення за 100 тисяч гривень
фото з мережі Інтернет
  • Невідомі за десятки тисяч гривень пропонують кам’янчанам індивідуальне опалення в окремі квартири.
  • Це заборонено законом.

У Кам’янці невідома група осіб пропонує послуги з виготовлення документації на облаштування індивідуального опалення. Таку інформацію почали повідомляти споживачі підприємства КП «Міськтепловоденергія». Чоловіки за «роботу» вимагали чималі суми. Так за виготовлення документів на автономне опалення для однокімнатної квартири просять 70 тисяч гривень, дво- та трикімнатної – 90 і 120 тисяч гривень відповідно.

Проте відповідно до Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №169 від 06.11.2007 р., відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання окремих приміщень заборонене. Таку дію можна зробити лише відносно всього будинку, попередньо одержавши дозвіл від міжвідомчої комісії. Оформленням необхідної документації для відключення від системи централізованого опалення та облаштуванням індивідуального опалення займається КП «Міськтепловоденергія».

Адміністрація підприємства звертається до кам’янчан з проханням недовіряти обіцянкам випадкових людей та перевіряти посвідчення осіб, що пропонують подібні послуги.

Коментарі
keyboard_arrow_up