У Кам`янці відновили оглядовий майданчик

  • На території мікрорайону Руські фільварки відновили оглядовий майданчик.
  • Виділив кошти на облаштування місця відпочинку корінний кам`янчанин Олександр Шушковський.

 

У Кам`янці відновили оглядовий майданчик
Фото з офіційного веб-сайту Кам`янець-Подільської міської ради

Чудова панорама міста, яка відкривається для жителів мікрорайону Руські фільварки, незабаром доповниться оновленим і красивим оглядовим майданчиком. Як повідомляє сайт міської ради, куточок відпочинку для містян і гостей Кам`янця профінансував корінний кам`янчанин Олександр Шушковський. Чоловік майже 30 років проживає за кордоном, проте не забуває рідне місто, з яким пов`язане його дитинство.


“Я щороку приїжджаю до Кам’янця, бо не можу без цього міста. Приходжу сюди і згадую як тут любили гуляти мої батьки, дивитися на Старе місто. Ще декілька днів тому тут були зарослі, які ми розчистили і тепер можна милуватися цими прекрасними краєвидами”, - розповідає Олександр.

Основні роботи по облаштуванню вже виконані. Наразі на майданчику встановлено лаву, ліхтарі, облаштовано сходи. Залишається виконати роботи по благоустрою, які бере на себе міська рада – висадити дерева, квіти, встановити урни, тощо.

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up