У Кам'янці обрали школи в яких будуть створені служби порозуміння

У Кам'янці обрали школи в яких будуть створені служби порозуміння
  • У Кам’янці цьогоріч впровадять три пілотні шкільні служби порозуміння.  

У Кам'янці 13 сеппня відбувся «круглий стіл» щодо створення трьох пілотних Шкільних служб порозуміння у Кам’янці-Подільському із представниками ювенальної превенції міського відділу поліції, Асоціації юристів міста і міського управління освіти та науки.
Під час зустрічі визначено три заклади освіти, у яких буде створено пілотні Шкільні служби порозуміння, а саме: ЗОШ №17, НВК №13 і Центр дитячої та юнацької творчості.
Вже у вересні у рамках проекту відбудуться навчання для координаторів та учнів-медіаторів, які, власне, і займатимуться медіацією.
Повідомляють на сайті міської ради.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up