У Кам’янці перевірять систему оповіщення

У Кам’янці перевірять систему оповіщення
Фото з мережі Інтернет
  • Якщо 25 травня почуєте сирени, не лякайтеся – у місті перевірять централізовану систему оповіщення.
  • Такі перевірки роблять щоквартально.

За інформацією прес-служби Кам’янець – Подільської міської ради, 25 травня з 11.00 до 12.00 години в місті буде здійснюватися комплексна перевірка централізованої системи оповіщення цивільного захисту з включенням електросирен.

Хвилюватися не варто. Мета такої щоквартальної перевірки – переконатися, що система працює.  Проте варто нагадати, що у разі включення сирен (якщо мова не йде про перевірку їх функціональності), необхідно підійти до найближчого гучномовця (якщо це на вулиці) або увімкнути телевізор (радіо чи радіоприймач, налаштувавши його на хвилю УР-1, Радіо Ретро FM (FM 105,7). Далі - прослухати повідомлення, опісля чого - діяти відповідно до вказівок та рекомендацій, які є у повідомленні.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Ремонт “тещиного язика”, виступ юної кам’янчанки на вокальному шоу, новий начальник поліції. Якими ще подіями запам’ятався тиждень у Кам’янці? Ремонт “тещиного язика”, виступ юної кам’янчанки на вокальному шоу, новий начальник поліції. Якими ще подіями запам’ятався тиждень у Кам’янці?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up