У Кам’янці під час раптової перевірки за день виявили 23 нелегальних працівників

У Кам’янці під час раптової перевірки за день виявили 23 нелегальних працівників
  • У Кам’янці виявили 23 нелегальних працівників у закладах харчування та торгівлі.

У Кам’янці працівники Держпраці та міської ради здійснили раптові відвідини без повідомлення роботодавців у закладах харчування та торгівлі. За один день вдалося встановити порушення трудового законодавства в частині оформлення трудових відносин щодо 23 працівників.

«Наразі Управлінням розроблено графік виїздів спеціалістів відділу праці по містах обласного значення, громадах області з метою як надання практичних порад інспекторам праці так і проведення спільних відвідувань підприємств. Спершу такі відвідування охоплять міста обласного значення, територіальні громади з найбільшою густотою населення», - підкреслив керівник Управління Держпраці Олексій Глушаков.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО)
Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан У Кам’янці “відгриміла” “Остання столиця” У Кам’янці “відгриміла” “Остання столиця”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up