У Кам’янці піротехніки знищили снаряд часів Другої світової війни (ФОТО)

У Кам’янці піротехніки знищили снаряд часів Другої світової війни (ФОТО)
фото із сайту ДСНС
  • Час-від-часу піротехніки ДСНС продовжують знищувати снаряди, котрі залишилися ще від часів Другої світової війни.
  • Так, наприклад, 3 березня, поблизу в Кам’янці поблизу перехрестя  Голоськівського шосе та вулиці Заводської знайшли артилерійський снаряд.
  • Небезпечний предмет спеціалісти знищили.

Як інформує прес-служба ГУ ДСНС у Хмельницькій області, сьогодні 3 березня піротехніки у спеціально відведеному місці знищили 152 міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Фахівці аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Хмельницькій області на небезпечну знахідку натрапили у місті Кам’янець-Подільський на пустирі поблизу перехрестя  Голоськівського шосе та вулиці Заводської.

Шановні кам’янчани, будьте обачними,  якщо побачите вибухонебезпечний предмет. Не чіпайте його, краще викличте фахівців. 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up