Повалене дерево у Кам'янці на дві години перекрило рух транспорту

Повалене дерево у Кам'янці на дві години перекрило рух транспорту
  • По вулиці Веліканова через несприятливі погодні умови на проїжджу частину впало дерево.
  • Рятувальники змогли відновити рух через дві години.

 

По вулиці Веліканова сьогодні о 7:29 у місті Кам’янець-Подільський на проїжджу частину дороги впало дерево. Рятувальники встановили, що причиною аварійної ситуації є несприятливі погодні умови.

Як повідомляє Служба порятнку 101 на сторінці у Facebook, повалене дерево перекрило рух транспорту. Завдяки аварійно-рятувальним роботам з розпилення та прибирання дерева, рух по вказаній вулиці було відновлено о 9:30.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up