У Кам’янці пройшла презентація Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі»

У Кам’янці пройшла презентація Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі»
  • Зробити так, щоб кам’янчани ініціювали власні проекти для зміни міста на краще та влада почала їх чути – таку мету висловили сьогодні, 23 січня, на презентації проекту «Задай курс владі».

У прес-центрі міської ради відбулась презентація Всеукраїнського проекту «Задай курс владі» від «Активної громади» Інституту Республіка. Як зазначили на заході, учасники групи будуть залучати громадян до вирішення проблем міста. За допомогою проекту кам’янчани будуватимуть діалог між владою та громадськістю. Також програма прагне просунути ідею звітування мера перед громадою.

Ще однією ініціативою, яка була оголошена на презентації, є створення публічних консультацій із громадянами Саме на них кам’янчани висловлюватимуть власні думки щодо потреб населення, а також впливатимуть на рішення влади щодо розвитку міста. Також для зручності активна громада планує запустити демо-версію сайту, де проводитимуться голосування за певні місцеві ініціативи. 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Фото дня: кам’янецькі школярі святкують День знань Фото дня: кам’янецькі школярі святкують День знань
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up