У Кам’янці розпочались зйомки міжнародного кінопроекту «Україна та Польща»

У Кам’янці розпочались зйомки міжнародного кінопроекту «Україна та Польща»
Фото з архіву
  • В Кам’янці стартував міжнародний проект, що має на меті популяризацію історичної спадщини.

У Кам'янці-Подільському розпочався кінопроект "Україна і Польща". Слідами історичної спадщини". До кінця року польсько-українська група створить понад 100 коротких відеофільмів, присвячених об'єктам архітектурної спадщини. Метою проекту є популяризація об’єктів спільної історичної спадщини Польщі та України, йдеться у сюжеті телеканалу «Espreso.TV».

У складі групи, яка займатиметься створенням відео, історики, публіцисти, журналісти, громадські організації, а також молодь. Для створення репортажів будуть обирати як відомі об’єкти, так і пам’ятки, які неможливо віднайти в туристичних путівниках.

Загалом проект являтиме собою унікальний цикл короткометражних відео про кожну із пам’яток. До зйомки готуватимуться короткі факти про архітектурну цікавинку. Відео будуть доступні до перегляду уже наприкінці літа.

Проект має на меті зацікавити молодь історичною спадщиною держав-організаторів. У вересні плануються відвідини студентів та учнів із України і Польщі деяких українських місць.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up