У Кам’янці рятувальники визволили 4-річного малюка із зачиненої квартири

У Кам’янці рятувальники визволили 4-річного малюка із зачиненої квартири
  • У Кам’янці 4-річна дитина залишилася самою у зачиненій квартирі.

До рятувальників 28 липня о 18:06 надійшло повідомлення від жительки Кам’янця про те, що в квартирі житлового будинку на вул. Космонавтів зачинились двері. В домівці залишилась 4 річна дитина.

Вогнеборці допомогою висувної драбини, через вікно другого поверху потрапили в помешкання та відчинили двері з середини. Внаслідок події дитина не постраждала.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up