У Кам’янці-Подільському дворічний хлопчик зачинився у квартирі

У Кам’янці-Подільському дворічний хлопчик зачинився у квартирі
Фото зі сторінки рятувальників у мережі Фейсбук
  • У Кам’янці рятувальники визволяли дворічного хлопчика, який зачинився у квартирі
  • Визволяти дитину довелося рятувальникам.

Рятувальники Кам’янця-Подільського сьогодні, 28 травня, об 6:25 повідомлення про те, що дворічний хлопчик зачинився у квартирі. Врятувати сина просила схвильована мати. Служба порятунку негайно прибула на місце події – до будинку за адресою вулиця Максимчука, 1. Потрапити до приміщення, де знаходилися дитина, вдалося за допомогою висувної драбини. Двері квартири було відчинено. Як повідомляють рятувальники, хлопчик не постраждав.

Нагадаємо, рятувальникам нещодавно довелося знімати з даху будівлі 13-річного підлітка.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up