У Кам’янці сапери отримали сертифікати зразка НАТО від канадських військових

У Кам’янці сапери отримали сертифікати зразка НАТО від канадських військових
  • Канадські військові продовжують готувати українських саперів.
  • Сьогодні інструктори з-за кордону урочисто вручили кам’янецьким саперам сертифікати, що засвідчують успішне завершення курсу.

Сьогодні, 14 лютого, в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів. Ці сертифікати засвідчують  завершення чергового курсу з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв (СВП) підвищеного рівня. Про це у facebook розповів керівник регіонального медіа-центру Мінооборони України Андрій Агеєв.

Сертифікати про закінчення курсу отримали 15 військовослужбовців Центру розмінування, які протягом 1,5 місяця переймали у канадських колег уміння та навички боротьби із СВП за стандартами НАТО. Всього з 2015 року канадськими інструктори підготували понад 160 військовослужбовців Центру розмінування.

Під час церемонії командир об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади майор Девід Амундсен вкотре зазначив про успіхи та високий рівень вмотивованості українських військових в ході навчання, а також передав найкращому слухачу групи старшому солдату Сергію Аленніку, який вранці у складі групи чергової ротації відбув для виконання завдань у зону АТО, пам’ятну медаль.

В свою чергу заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк подякував іноземним колегам за їхній професійний підхід до процесу підготовки українських саперів, а також запевнив, що набутий досвід військовослужбовці Центру розмінування обов’язково використають під час виконання бойових завдань в зоні АТО та під час підготовки своїх колег з інших військових частин Збройних Сил України.

Коментарі
keyboard_arrow_up