У Кам’янці студенти провели акцію до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

У Кам’янці студенти провели акцію до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом
Фото надані Кам'янець-Подільським медичним училищем
  • Сьогодні весь світ відзначає День боротьби з туберкульозом.
  • Студенти медичного училища Кам’янця провели акцію присвячену цій важливій даті.

За даними ВООЗ у світі близько 9,6 мільйонів людей хворіють на туберкульоз, з них півтора мільйони щорічно помирає від цього захворювання. 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з цією важкою недугою. У цей день світова спільнота намагається привернути увагу людства до серйозної проблеми.

Долучилися до важливої події і кам’янчани. Вчора, 23 березня, студенти Кам’янець-Подільського медичного училища провели акцію до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом. Під керівництвом викладачів майбутні лікарі інформували жителів міста із першими ознаками хвороби, методами її діагностики та профілактики, а також роздавали санітарно-просвітницькі листівки.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина
Вогонь охопив будинок на Довжку (ФОТО+ВІДЕО) Вогонь охопив будинок на Довжку (ФОТО+ВІДЕО) Недопалок цигарки спричинив пожежу на вулиці Руська Недопалок цигарки спричинив пожежу на вулиці Руська 2 тисячі гривень хабаря: посадовця Кам’янець - Подільської райдержадміністрації затримали “на гарячому” (ФОТО) 2 тисячі гривень хабаря: посадовця Кам’янець - Подільської райдержадміністрації затримали “на гарячому” (ФОТО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up