У Кам’янці створять учнівський готельно-туристичний центр на кошти ЄС

У Кам’янці створять учнівський готельно-туристичний центр на кошти ЄС
  • На базі Державного навчального закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти» створять учнівський готельно-туристичний центр.

Конкурсна комісія проектів регіонального розвитку відібрала переможців. Серед них – п’ять закладів профтехосвіти Хмельниччини і, зокрема, ДНЗ «Подільський центр ПТО», який знаходиться у Кам’янці. Переможці реалізують проекти на кошти державного бюджету, які отримані від Європейського союзу.

Тож проект-переможець із Кам’янця пропонує створити на базі Державного навчального закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти» учнівський готельно-туристичний центр.

Як повідомляють на сайті міської ради, заклад виконуватиме такі цілі:

- створення ефективної та гнучкої системи підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб сучасного ринку праці;

- модернізація матеріально-технічної бази Центру та створення навчально-тренувальної бази з підготовки кваліфікованих робітників сфери послуг для готельно-туристичної галузі.

Очікується, що реалізація заходів проекту стане економічним поштовхом для розвитку пріоритетних галузей міста та регіону внаслідок збільшення висококваліфікованих працівників. Готельно-туристична галузь зможе розширити використання туристичних ресурсів через підвищення привабливості об’єктів, що мають туристичний потенціал, збільшити загальну чисельність обслуговування туристів та відвідувачів, що, в свою чергу, принесе додаткові доходи галузі та збільшить  грошові надходження до бюджету регіону та міста.

Проект буде реалізовано у рамках рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримки регіональної політики України, за програмою регіонального розвитку «Розвиток людського капіталу».

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янчанка на шоу “Голос. Діти” і пунктуальна зима. ТОП-6 подій тиждня Кам’янчанка на шоу “Голос. Діти” і пунктуальна зима. ТОП-6 подій тиждня
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up