У Кам’янці святковим концертом відкрили міський Будинок культури (ФОТО)

У Кам’янці святковим концертом відкрили міський Будинок культури (ФОТО)
  • У Кам’янці знову функціонує Будинок культури.
  • Ремонт будівлі у підсумку склав 21 мільйон гривень.

У Кам’янці сьогодні, 20 травня, відбулося відкриття Будинку культури, який не функціонував більше чотирьох років внаслідок пожежі. О 17:00 у святковій залі будівлі відбувся урочистий концерт «Ренесанс-сюїта». Упродовж двох годин для кам’янчан виконували танцювальні та музичні номери найкращі колективи міста. На захід прийшли представники влади, які офіційно повідомили, що на ремонт Будинку культури пішло 21 мільйон гривень.

Власне, окрім відновлених зал, історична будівля поповнилася новою звуковою та освітлювальною апаратурою, меблями та акустичним роялем. Також було закуплено декорації для сцени та встановлено новий екран.

На першому поверсі усі бажаючі могли переглянути фотовиставку, на якій було зображено етапи ремонтних робіт над приміщенням.

Концертна зала була переповнена.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up