У Кам’янці відбудеться аукціон побачень з метою допомоги воїнам АТО

  • У Кам’янці стартував аукціон побачень «Не забуваймо».
  • Цьогоріч акція дасть можливість не лише познайомитися із новими людьми, а й здійснити благодійність.
У Кам’янці відбудеться аукціон побачень з метою допомоги воїнам АТО
Фото з мережі Інтернет

Благодійний проект «Не забуваймо» розпочався у Кам’янці вчора, 1 лютого. Молодь міста вирішила таким чином допомогти військовим. Усі кошти, які буде зібрано під час акції, будуть віддані на фінансові та гуманітарні потреби воїнам АТО.

Як можна взяти участь у аукціоні?

Починається аукціон з 20 гривень за «лот», а ставки потрібно зробити у коментарях під фото. Завершиться аукціон 13 лютого о 22:00, опісля переможець зустрінеться із обраною людиною на побаченні. Як повідомляють на сайті «Студентського меридіану», на учасників чекають приємні сюрпризи.

Організаторами заходу є Молодіжна група Громадської ради, ГО «Студентське самоврядування К-ПНУ ім. І. Огієнка», студентка Оксана Чемерис спільно з відділом молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Міської ради та Студентським клубом.

Коментарі

У Кам’янці обвалилася частина муру Старої фортеці. Директор музею-заповіднику говорить, що про проблему знали ще у січні. Стіни,...

У Кам’янці 14 лютого відбулося відкриття виставки “Крізь твої очі”. Фотографії семи кам’янецьких митців, присвячені...

У найромантичніше свято року Кам’янець став місцем нового рекорду. 20 пар закоханих з усієї України взяли участь церемонії...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up