У Кам’янці відбудуться дні музики на «ZAGATA FESTIVAL 2018»

У Кам’янці відбудуться дні музики на «ZAGATA FESTIVAL 2018»
фото з минулорічного фестивалю
  • У Кам’янці вдруге відбудеться фестиваль музики «ZAGATA FESTIVAL 2018».

На території Руської брами 14 та 15 липня відбудеться другий «ZAGATA FESTIVAL 2018», який збере на одній сцені відомих виконавців. На головній та акустичній сцені виступлять не лише українські артисти, але й виконавці з Європи, Великобританії та США. Подивитися перелік та короткі біографії виконавців можна на сторінці події у мережі Фейсбук.

У програмі фестивалю – також покази фільмів, можливість взяти участь в різноманітних перформансах, повідомляє сайт міської ради. На Руській брамі працюватимуть фуд-зони, тож кожен зможе знайти собі тут заняття до душі.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up