У Кам’янці відбудеться форум-театр

У Кам’янці відбудеться форум-театр
  • Форум-театри – це оригінальні вистави, які поєднують у собі акторську гру та вирішення соціальних проблем.
  • Подібні заходи незабаром відбудуться у 20 містах України.
  • Кам’янець-Подільський також проведе подібну інтерактивну роботу, щоб знайти власні рішення у зв’язку із проблемою переселенців.

Форум-вистави – це інтерактивний театр, у якому може взяти участь кожен охочий. Націлюються такі заходи на вирішення соціальних проблем у процесі гри.

20 грудня у Кам’янці-Подільському відбудеться подібний захід, учасники якого у театральному дійстві обговорять проблеми виборчого права переселенців та спробують віднайти доцільне вирішення цих питань. Вистава у цей же день буде розіграна перед глядачами. Усіх бажаючих чекатимуть також театральні ігри та простір для спілкування і вираження власних думок.

Форум-театр «Право вибору переселенців» поділятиметься на дві частини – спочатку усі, хто висловив бажання взяти участь у постановці, з 10:00 до 16:00  будуть створювати театральне дійство. А от у 16:00 відбудеться власне сама презентація та обговорення. Для того, щоб стати учасником у виставі-форумі не потрібно бути актором чи мати досвід у цій сфері.

Організатори форум-вистави зазначають, що метою заходу є бажання забезпечити конституційні права переселенців у сфері виборів, щоб вони також могли розбудовувати громаду та країну.

Участь у першій частині форум-театру, а саме в розробці та постановці вистави зможуть взяти до 10 осіб.  На презентацію вистави з 16:00 запрошуються усі охочі, що попередньо зареєструються та отримають запрошення.

Анкета учасника заходу за посиланням: https://goo.gl/forms/co0MORhT2VBj5ueA2 Реєстрація триває до 18 грудня. Ви маєте отримати підтвердження участі.

Організаторами заходу Михайло та Христина Будуровичі, координатори ВІ “Активна Громада” у м. Кам’янець-Подільський, проект здійснено в межах діяльності Інституту “Республіка” та Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада”.

Коментарі
keyboard_arrow_up