У Кам’янці відбудеться Всеукраїнський культурний форум "Кам'яний острів" (програма)

У Кам’янці відбудеться Всеукраїнський культурний форум "Кам'яний острів" (програма)
фото з архіву
  • Кам’янчан запрошують взяти участь у креативній події.

 У Кам’янці 20-22 вересня відбудеться IV Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів». Фестиваль, як йдеться на сайті міської ради, об'єднає творчих людей усіх напрямів і незалежно від віку.

"Кам'яний острів" готує різноманітну програму заходів на будь-який смак. Це будуть не лише лекції та презентації про моду, фото, дітей, кіно, але й майстер-класи, музичні вечори, квести.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up