У Кам`янці відбудуться лекції про мистецтво у незвичайному форматі. Кого можна буде послухати?

У Кам`янці відбудуться лекції про мистецтво у незвичайному форматі. Кого можна буде послухати?
  • 12 жовтня у Кам`янці проведуть для усіх охочих 4 лекції про мистецтво, які будуть тривати 15 хвилин.
  • Досвідчені митці поділяться із глядачами знаннями у сферах танцю, фотографії, театру та кіно.

 

У четвер, 12 жовтня, о 19:00 у залі НІАЗу по вулиці П'ятницький,9 відбудуться лекції у оригінальному форматі. Четверо митців  упродовж п`ятнадцяти хвилин розкажуть глядачам про ту сферу мистецтва, якою вони займаються. Зокрема, це будуть лекції про танець, фотографію, театр і кіно.

Про танець розповість Гаврилюк Денис. Це талановитий хореограф та неодноразовий переможець танцювальних конкурсів. Нещодавно йому вдалося разом із дитячою командою посісти 2 місце на конкурсі у Болгарії. На разі танцюрист викладає у Кам`янці контемп (один із найпопулярніших сучасних танцювальних стилів, який поєднує у собі різні методики із західного та східного мистецтва руху).

Секрети театральної культури розкриє Валерій Свереда – знаний режисер у Кам`янці. Сьогодні він ставить виступи для Народного театру-студії «Лінк».

Своїм багаторічним досвідом бажає поділитися фотограф Дмитро Галило.

Ще один лектор, Дмитро Кубряк – талановитий кам`янецький режисер, знавець кіно, один із творців багатьох кінематографічних проектів, зокрема «Таємниці твого міста», «Моє місто», «По-середині».

Адріана Левчук, одна із організаторів заходу, розповідала журналістам «20 хвилин» про мету проекту:

«Cooltura (саме у рамках цього напрямку проведуть лекції) буде одним із напрямів осередку Фундації Регіональних Ініціатив у Кам'янці, який буде спрямований на те, щоб ділитись крутою (від англ. cool - крутий, класний, тому й COOLtura), цікавою, самобутньою, нетиповою, своєю рідною культурою.

Наша мета - показати, що ми маємо величезний запас непересічних, креативних і крутих українців, які показують на власному прикладі, що мистецтво не перестає творитись на наших просторах, що воно завжди актуальне і ним варто ділитись.

Глобальна мета проекту - "лікувати" молодь від комплексу меншовартості через мистецтво й показати, що українське варте не меншої уваги, ніж закордонне. Через призму мистецтва ми хочемо привити повагу до свого, бо воно дійсно варте поваги. Будемо намагатися робити якісь цікаві, експериментальні заходи, залучати місцеві і не тільки креативні особистості.

Тематика конкретно лекції 15*4 - суть кожного з перелічених вимірів мистецтва, цікаві нюанси кожної зі сфер, які маловідомі широкому загалу. Наскільки знаю, формату 15*4 у Кам'янці ще не проводили зустрічі, тому це буде маленький експеримент, подивимось як аудиторія сприйме».

Нагадуємо, що усі бажаючі можуть відвідати подію у четвер о 19:00, вхід вільний.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО) Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка На вулиці Короленка горів приватний гараж На вулиці Короленка горів приватний гараж Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up