У Кам’янці відбулася хода за традиційні сімейні цінності

У Кам’янці відбулася хода за традиційні сімейні цінності
Фото автора
  • Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних сімейних цінностей.

У Кам'янці вчора, 20 травня, відбулася загальноміська хода «Щаслива родина – здорова Україна». Містяни крокували від Європейського скверу до площі Польський ринок із девізом «Мама, тато і я – то велика гарна сім'я».

Організувала захід Духовна рада Кам'янця-Подільського. Так участь у заході взяли представники української церкви Київського патріархату, католики, греко-католики.

Протоієрей Олександр Цісар розповів про мету ходи:

«Завдання цієї ходи – християнізація кам'янчан. Ми організували ходу не для піару чи для своїх громад. Бог піару не потребує. Наша ціль – викривати диявола в таких деталях».

Автор: Діана Ляшук

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up