У Кам’янці відбулася виставка ретро-автомобілів (ФОТО)

У Кам’янці відбулася виставка ретро-автомобілів (ФОТО)
  • У Кам’янці автомобілісти із 5-ти країн світу представили раритетні машини.

Сьогодні, 26 липня, у Кам’янці відбулася виставка ретро-автомобілів із 5-ти країн світу. Учасники розташували антикварні машини увздовж площі Вірменський ринок.

Подивитися на старовинні автомобілі з Німеччини, Данії, Нідерландів та Польщі приходили сім’ями.

Загалом на виставці було близько 35-ти екземплярів.

Захід відбувся в рамках міжнародного пробігу антикварних автомобілів в Україні «Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича». Стартував заїзд у Варшаві й проходить такими містами: Львів-Кременець-Збараж-Тернопіль-Теребовля-Кам’янець-Подільський-Сатанів-Тернопіль-Золочів-Жовква, а фінішує теж у польській столиці.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up