У Кам’янці відбулися студентські дебати

У Кам’янці відбулися студентські дебати
  • До дня студента у Кам’янці пройшло декілька заходів, присвячених юним та талановитим кам’янчанам, які навчаються у вищих навчальних закладах.
  • У рамках святкувань відбувся дебатний турнір “Права та обов’язки студентів”.

 

Студенти Кам’янця сьогодні, 17 листопада, вправлялися в ораторських здібностях та дискутували на суспільно важливі теми. Ще на початку листопада відбулися відбіркові тури до дебатного турніру у вищих навчальних закладах Кам’янця-Подільського, у результаті - найкращі студенти-оратори потрапили у суперфінал.

Кожен учасник отримав роль у дебатному турнірі. Загалом, усе відбувалося, наче на реальному прийнятті законопроекту. Дискусія була емоційно насиченою, студенти вживалися у ролі членів уряду, які намагаються ухвалити певний законопроект, або займали опозиційні сили.

У фіналі восьмеро найсильніших учасників отримали на дебатні змагання пропозицію закону про “Оновлення викладацького складу навчальних закладів новими професійними кадрами”. Проблема викликала жваве обговорення, на якому студенти аргументовано та виважено відстоювали свої позиції.

Суддівський склад висловив приємні враження від високої підготовки студентів та висловив подяку за уміння учасниками грамотно вести дискусію.

Переможцями суперфіналу стали магістранти Кам’янець-Подільського національно університету імені Івана Огієнка Пшембаєв Ігор та Грушанська Оксана.

Ініціатори дебатів ВІ "Активна Громада" спільно з відділом молоді і спорту міської ради Кам'янця-Подільського задоволені якістю проведених дебатів та планують провести схожі турніри.

Наталія Монченко

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up