У Кам’янці відбулося освячення пам’ятника Герою Ростиславу Доброшинському

У Кам’янці відбулося освячення пам’ятника Герою Ростиславу Доброшинському
  • Першого серпня минає рік з дня смерті Ростислава Доброшинського.

На міському кладовищі сьогодні відбулося освячення пам’ятника Герою, який рік тому загинув на Сході, Ростиславу Доброшинському. Про це йдеться на сайті міської ради.
Ростислав Доброшинський служив у 8-му батальйоні 10-ї бригади Збройних Сил України. Загинув першого серпня 2017 року від кулі ворожого снайпера. Коли ворог обірвав життя воїна, йому було лише двадцять. 
Під час освячення пам’ятника, в якому взяли участь рідні та близькі, представники міської влади, громадські активісти, волонтери, військові, добровольці та всі, кому небайдужий чужий біль, згадували світлу пам'ять полеглого захисника й молилися за всіх загиблих бійців. 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
keyboard_arrow_up