У Кам`янці відбулося відкриття фестивалю художньої творчості

У Кам`янці відбулося відкриття фестивалю художньої творчості
  • “Агроуніфест” - це фестиваль-конкурс для творчих студентів із усієї України.
  • Сьогодні, 19 жовтня, в актовій залі Кам`янець-Подільського аграрного університету відбулося відкриття мистецьких змагань.

 

Чотириденний фестиваль “Агроуніфест” зібрав понад 400 творчих студентів аграрних навчальних закладів з усієї України. Метою заходу є різнобічне виховання студентів, підтримка нових талантів, а також інтеграція молоді у культурне середовище. Тож сьогодні, 19 жовтня, о 9:00 в актовій залі ПДАТУ учасники розпочали демонстрацію власних талантів.

Вокалісти під акомпонемент різноманітних музичних інструментів виконали зворушливі народні пісні та сучасну класику.

Не менш цікавими виявилися і танцювальні номери - хореграфічні постановки переростали у цілісну історію.

Презентації витворів студентів у декоративно-ужитковому мистецтві вражають різномаїттям.

Програма “Агроуніфесту” триватиме до завтра, усі бажаючі зможуть подивитися виставу у стилі стімпанк,а також відвідати ярмарок сільськогосподарської продукції та автопробіг.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up