У Кам`янці відбувається набір у Молодіжну раду

У Кам`янці відбувається набір у Молодіжну раду
  • Активну молодь Кам`янця залучають до формування Молодіжної ради міста.

Формується новий набір в Молодіжну раду Кам’янця-Подільського. Створюється склад органу з громадян міста віком від 14 до 35 років. Заявки приймаються до 03 жовтня 2018 року.

“-Ти активний?
-    Хочеш розвивати лідерські якості?
-    Тобі не байдуже майбутнє міста?
-    Маєш цікаві та креативні молодіжні ідеї?
 Тоді заповни анкету та надсилай на e-mail: youthkp@i.ua”, - зазначають на сайті міської ради.
Молодіжна рада при виконавчому комітеті Кам’янець-Подільської міської ради є консультативно-дорадчим органом з питань молодіжної політики, діяльність якого направлена на налагодження взаємодії між місцевим самоврядуванням і молоддю міста задля забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молодих громадян та їх участі в усіх сферах життя суспільства.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up