У Кам’янці відбувся фестиваль «Битва в фортеці-ІІІ»

У Кам’янці відбувся фестиваль «Битва в фортеці-ІІІ»
  • Кам’янці-Подільська фортеця перетворилася на справжній ринг – у стінах замку відбувся турнір із змішаних єдиноборств.

Уже третій рік поспіль у Кам’янці проходять спортивні змагання «Битва у фортеці». Цьогоріч  дійство перетворилися на яскравий етно-культурний фестиваль.

25 травня біля готелю «7 Днів» відбулося офіційне зважування учасників. Перед заходом відбувся концерт. Музику виконували студенти класу бандури та аматорський народний колектив «Подільський дивограй».

Фото: Діана Ляшук

Учора, 26 травня, у стінах Старої фортеці можна було поспостерігати за турнірами з тхеквондо та кікбоксингу.

На Північному бастіоні пройшли змагання зі стрільби з луку.

Супроводжував фестивальне дійство виступ фольклорних колективів.

А федерація козацького фехтування «Ратар» показала навички характерників. На сцені юнаки лягали на бите скло та ходили по гвіздках.

Увечері ж відбулося найочікуваніше дійство – турнір зі змішаних єдиноборств MMA PRO Ukraine – 17. Взяли участь у боях і двоє учасників із Кам’янець-Подільського клубу «Гуни» Іон Поп і Роман Михальський.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up