У Кам`янці відбувся концерт органіста зі Швейцарії

У Кам`янці відбувся концерт органіста зі Швейцарії
  • Учора, 24 вересня, у кафедральному соборі святих Петра і Павла відбувся концерт органної музики.
  • Протягом півтори години швейцарець Бернґард Біллетер виконував класичні композиції для кам`янчан.

Професор та музикант зі Швейцарії Бернґард Біллетер ще 10 років тому приїздив до Кам`янця. Тоді слухачів вразила його гра на старовинному органі. Вчора, 24 вересня, Бернґард Біллетер знову зіграв для поціновувачів класики.

Концерт тривав близько півтори години. За цей час музикант виконав на органі композиції семи класиків: С. Баха, М. Россі, Й. Керльма, Г. Муффата, Дж. Герардечі, о. Давід з Бергамо, А. Моцарта.

На завершення священик - настоятель катедрального костелу о. Роман Тваруг виступив із невеличкою промовою. Подякував глядачам та додав, що "музика повертає людину до гармонії, яка втрачається через гріх". 

А в понеділок, 25 вересня, професор Бернґард Біллетер відвідав Кам`янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та провів майстер-клас про клавірну творчість Й.С. Баха.

Бернґард Біллетер - всесвітньо відомий органіст та органний експерт. За роки своєю діяльності він здійснив численні записи на радіо та СD, виступив із концертами у більшості країн Європи, Латинської Америки та США.  У своїх концертах в Україні Бернґард Біллетер не тільки представляє музичні шедеври минулих століть, але і відкриває українському слухачеві творчість сучасних композиторів Швейцарії та Європи.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up