У Кам’янці відкрили магічний турсезон-2018 (ФОТО)

У Кам’янці відкрили магічний турсезон-2018 (ФОТО)
  • Новий рекорд України, відкриття сенсорного кіоску, театральні квести – такими подіями і не тільки магічний Кам’янець розпочав новий туристичний сезон.
  • Журналісти «20 хвилин» бачили, яким було цьогорічне свято.

Цьогорічний туристичний сезон у Кам’янці відкрився під гаслом магічності. Ювілейний захід відбувався за насиченою програмою у різних куточках міста. Так 21 квітня о 14:00 у історичних локаціях стартували театральні квести. Зокрема, на Алеї закоханих актори відобразили легенду про заснування Кам’янця. Також кам’янчани і гості міста могли побачити відтворення легенд про скрипку, каву, арку бажань та скарби.

О 14:30 на Алеї закоханих відбулася презентація сенсорного інформаційного кіоску для туристів. Усі бажаючі могли випробувати новинку самостійно. Працює пристрій за тією ж схемою, що і телефон. У ньому є додатки з інформацією, які будуть поповнюватися новими відомостями.

На площа Польський ринок о 15:00 відбулася презентація об’єкту «Перша кам’янецька бруківка 1760-х років». Кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ігор Старенький розповів журналістам «20 хвилин», що у 2016 році дослідникам вдалося виявити на площі Польський ринок дві унікальні знахідки – це кам’яне мощення і - східніше від нього – кав’ярню, яка була найстарішою на теренах України. Кам’янець одне із перших міст, яке почало використовувати кам’яне мощення. І це стосується не тільки території України, а й загалом усіх європейських теренів. Тобто місто у 18 столітті було дуже розвиненим і передовим, вважалося повноцінною складовою європейської цивілізації. Така презентація нагадує про давні здобутки українців, якими варто пишатися та цікавитися.

21 квітня у Кам’янці було зафіксовано 11-й рекорд міста. 200 осіб одночасно виконали наймасовіший танець в історичних костюмах. Рекорд був засвідчений експертом Книги рекордів України Павло Горішевський.

Фото із сайту http://kam-pod.gov.ua/

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці “Вікімандри” відзначили банери та краще фото із зображенням фортеці Кам'янця “Вікімандри” відзначили банери та краще фото із зображенням фортеці Кам'янця
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up