У Кам'янці відкрили сектор для легкоатлетичних метань

У Кам'янці відкрили сектор для легкоатлетичних метань
Фото прес-служби мерії
  • Облаштовуванням спортивного сектору займалися представники університету, міської та обласної рад
  • Крім того, на відкритті викладача університету нагородили двома грамотами

У секторі кам’янецькі студенти зможуть професійно займатися та проводити змагання. За повідомленням прес-служби мерії, спортивну локацію облаштовували спільними зусиллями представників університету, міської та обласної рад.

Учора на офіційному відкритті сектора для метань були студенти-спортсмени, їх викладачі й ректор К-ПНУ імені Івана Огієнка. Також, на відкриття завітали представники міської та обласної рад.

"З нагоди такої події та за активну громадську і професійну діяльність почесну грамоту виконавчого комітету міської ради, а також грамоту обласної ради отримав кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання К-ПНУ імені Івана Огієнка Леонід Гурман.", йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up