У Кам`янці відкрили сучасний скеледром

У Кам`янці відкрили сучасний скеледром
  • Кам`янець славиться своїм потенціалом у сфері скелелазіння. Щорічно у місті проводяться змагання для спортсменів “Кам`янецькі скелі”.
  • Відтепер для кам`янчан функціонує оснащений за сучасними стандартами тренувальний зал із цієї сфери спорту.

 

Спортсмени Кам`янця-Подільського сьогодні, 25 жовтня, отримали залу для професійних тренувань зі склелелазіння у Позашкільному навчально-виховному об`єднанні за адресою вулиця І. Огієнка 35,а. Це стало можливим завдяки участі закладу у конкурсному відборі заявок на придбання обладнання для створення нових робочих місць. Програма здійснювалася в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу. Минулого року авторам проекту тренувальної зали для скеледрому вдалося виграти цей грант. Тож 50% коштів надав Європеський Союз, а ще 50% - Кам’янець-Подільська міська рада.

За словами ініціаторів проекту, тренувальний зал дасть можливість популяризувати спорт та підготувати дітей до різнорівневих змагань із скелелазіння.

 

Коваленко Віта, відповідальна за проект, розповідає:

“Я хочу щоб кожна дитина мала можливість відчути себе альпіністом, підкорювачем гір. Під пильним наглядом професійного інструктора дитина зможе з легкістю опанувати трасу. Також очікую, що дорослим теж буде цікаво відкрити для себе щось новеньке, провести час з користтю адже скеледром - поліпшує витривалість, підвищує самооцінку та спонукає повіри в свої сили. Скеледром - це тренажер, який подарує кожному масу позитивних емоцій і вражень.”

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Ремонт “тещиного язика”, виступ юної кам’янчанки на вокальному шоу, новий начальник поліції. Якими ще подіями запам’ятався тиждень у Кам’янці? Ремонт “тещиного язика”, виступ юної кам’янчанки на вокальному шоу, новий начальник поліції. Якими ще подіями запам’ятався тиждень у Кам’янці?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up