У Кам’янці відкрили виставку великодніх пасок (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Кам’янці відкрили виставку великодніх пасок (ФОТОРЕПОРТАЖ)
  • У Кам’янці відбулося відкриття виставки великодніх пасок.
  • 58 кулінарів із усієї України представили свої шедеври містянам.

У Подільському державному аграрно-технічному університеті цьогоріч вперше організували виставку великодніх пасок. Сьогодні о 11:00 відбулося урочисте відкриття заходу, на якому представили 85 кулінарних виробів. Створювали їх 58 авторів із Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей, а також із Польщі.

Священнослужителі кам’янецьких храмів висловили своє благословіння та розповіли про важливість розвитку релігійних цінностей на теренах сучасної України. До привітань приєдналися представники влади та очільники університету. Із історичною довідкою про паску виступили працівники бібліотеки, які наголосили на давньому корінні традиції випікати солодкий хліб, а також розповіли про глибоку пасхальну символіку.

Виставка буде відкрита до 18 квітня, незабаром її відвідають також кам’янецькі школярі.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці “Туалетне питання” Кам’янця - Подільського. У місті будують вбиральню за 300 тисяч гривень “Туалетне питання” Кам’янця - Подільського. У місті будують вбиральню за 300 тисяч гривень
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up