У Кам’янці відкрили виставку великодніх пасок (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Кам’янці відкрили виставку великодніх пасок (ФОТОРЕПОРТАЖ)
  • У Кам’янці відбулося відкриття виставки великодніх пасок.
  • 58 кулінарів із усієї України представили свої шедеври містянам.

У Подільському державному аграрно-технічному університеті цьогоріч вперше організували виставку великодніх пасок. Сьогодні о 11:00 відбулося урочисте відкриття заходу, на якому представили 85 кулінарних виробів. Створювали їх 58 авторів із Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей, а також із Польщі.

Священнослужителі кам’янецьких храмів висловили своє благословіння та розповіли про важливість розвитку релігійних цінностей на теренах сучасної України. До привітань приєдналися представники влади та очільники університету. Із історичною довідкою про паску виступили працівники бібліотеки, які наголосили на давньому корінні традиції випікати солодкий хліб, а також розповіли про глибоку пасхальну символіку.

Виставка буде відкрита до 18 квітня, незабаром її відвідають також кам’янецькі школярі.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up