У Кам`янці відкрили меморіальну дошку Ростиславу Доброшинському

У Кам`янці відкрили меморіальну дошку Ростиславу Доброшинському
  • Кам`янчани долучитися до відкриття меморальної дошки Герою АТО.

Сьогодні загиблому бійцю Ростиславу Доброшинському на фасаді школи, де він навчався, відкрили меморіальну дошку. Герою АТО було всього двадцять, коли його життя обірвала снайперська куля.

Це сталося першого серпня 2017 року біля с. Новозванівка (Попаснянський район). Однак біль від втрати у рідних Ростислава – матері і бабусі – досі такий же, як після страшної звістки.
Підтримати рідних і близьких прийшли представники міської влади, управління освіти і науки, депутати, громадські активісти, військовослужбовці, товариші і побратими Ростислава, школярі. 
- Ростислав був такою ж світлою людиною, як сьогоднішній день, - розповіла класний керівник Героя. – Добродушним, приємним у спілкуванні, ввічливим і відповідальним. Такий же був у нього і позивний – «Добрий».

Указом Президента України Ростислав Доброшинський нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) та званням «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» (посмертно). Про це повідомляють на сайті міської ради.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up