У Кам’янці визначили переможців кінофестивалю «Бруківка»

У Кам’янці визначили переможців кінофестивалю «Бруківка»
  • 24 червня, закінчився другий міжнародний кінофестиваль «Бруківка».

У третій день фестивалю Бруківка організатори зробили акцент на показ конкурсних робіт у Кінозалі. Гості могли відвідати три останні воркшопи, сфотографуватися і покуштувати шампанського із закусками на фуршеті.

Церемонія нагородження переможців кінофестивалю була поєднана з виступами запрошених гостей. Кожний блок очолювало журі.

З вітальним словом виступив Тайлер Андерсон, який представляв блок соціальної реклами. (фото)

3 місце – «Робочі будні місцевого депутата», м. Одеса;

2 місце – «Друг, який завжди захистить», м. Київ;

1 місце – «Подаруй життя», м. Харків.

Спеціальну нагороду отримали гурток виготовлення сувенірів «Смартфон».

Після оголошення переможців виступала запрошена гостя – оперна співачка Олена Лютаревич.

Володимир Філіппов очолював Міжнародний аматорський блок.

3 місце – "The King is Dead", Director Miguel Lambert (Montréal, Canada).;

2 місце – "PM 2.5", Director Piotr Biedroń (Cracow, Poland);;

1 місце –  "You Won't Leave Me, Right?", Director Gilb Baldoza (Diliman Quezon City, Philippines);

Володимир Нагорний представляв український аматорський блок.

3 місце –  1 «Рівновага», режисер Устин Данчук (Херсон); 2 «Наперсники», режисер Орест Смілянець (Київ);

2 місце – «Довкола кіно», режисер Олександр Шеремета (Київ) ;

1 місце – «Невеселий», режисер Дмитро Чухран (Сєвєродонецьк, Луганська область);

Виступ музичного гурту «ЕКСПАНСІЯ»

Тетяна Ясінчук представляла анімаційний блок.

3 місце – «Токсичні відносини», м.  Гон-Конг;

2 місце – «Ірма», Уругвай;

1 місце – «Піщаний мандрівник», Нідерланди.

Спеціальна нагорода була присвоєна фільму «Сильний духом», м. Київ.

Виступ музичного гурту «BEKINGEM».

Олексій Шапарєв представляв професійний міжнародний блок.

3 місце – «Поміж трав», Франція;

1 місце – 1 «Гра», США;2 «Телефон», Сірійська Республіка.

Сестри Артеменко очолювали професійний український блок.

3 місце – «Анахата», режисер Ріта Кузьмина (м. Київ – Чернівці);

2 місце – «Ще один день», режисер Олександр Шимко (Борщів, Тернопільська область) (фото режисера);

1 місце – «Цв'яхи», режисер Ахмеді-Ернес Сархікаліл (Сімферополь-Київ).

Автор - Діана Ляшук

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up