У Кам’янці волонтер Корпусу Миру проведе табір з програмування

У Кам’янці волонтер Корпусу Миру проведе табір з програмування
  • У Кам’янці відбудуться заняття з програмування для учнів та вчителів від волонтера Корпусу Миру.

У Кам’янці 22-24 липня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики буде організовано табір з програмування. Проведе заняття волонтер Корпусу Миру Джейсон Джозвак (Jason Jozwiak).

22 липня відбудеться навчання учителів інформатики. А 23-24 липня будуть викладати для 20 учнів віком 10-14 років.

Триватимуть уроки з 10.00 до 15.00 години. У таборі учні та учителі навчаться працювати з програмами mBots, Arduinos, мобільним додатком (Mobile Apps), а також сформують навички робототехніки. Усім необхідним технічним обладнанням забезпечить освітній заклад, йдеться на сайті міської ради.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up