У Кам’янці зацікавилися переробкою сміття

У Кам’янці зацікавилися переробкою сміття
Світлина із вільних джерел
  • Сьогодні, 20 квітня, до Кам’янця – Подільського завітали представники ТОВ «Міжнародний центр газових технологій».
  • Фахівці обговорили із міським головою про можливість переробки твердих побутових відходів на газу Кам’янці – Подільському.

Згідно із інформацією, що оприлюднена на сайті міськради, фахівці пропонують на базі кам’янецького сміттєзвалища переробку твердих побутових відходів на газ. Такий проект вже реалізували у Житомирі, Борисполі, Києві. Оцінюють проект в один мільйон доларів. Передбачається, що задум окупиться вже за два роки.

Представники Міжнародного центру газових технологій зазначили, що Першим практичним кроком до реалізації проекту -  буріння свердловини. Це може дати змогу визначити  потенціал відходів, аби надалі отримувати  біогаз.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) У Кам’янці відіграє концерт гурт зі Швейцарії У Кам’янці відіграє концерт гурт зі Швейцарії
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up