У Кам’янці завершився «Grand-fest-2017»

У Кам’янці завершився «Grand-fest-2017»
Фото із сайту міськради
  • Участь у цьогорічному «Grand-fest-2017» взяло майже 1000 талановитих дітей.
  • Відомий український хореограф Сергій Костецький провів танцювальний флеш-моб у Старому місті.

Цей вікенд у Кам’янці був насиченим на події: кавовий фестиваль,  «Grand-fest Кам’янець-2017», змагання із запуску повітряних зміїв.

Фото із сайту міськради

Тож, 6 травня у Кам’янці  стартувала конкурсна програма Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу «Grand-fest Кам’янець-2017». Цей фест проходить у Кам’янці – Подільському вже вдруге.

Фото із сайту міськради

Цього року участь у конкурсі взяли близько тисячі учасників з різних куточків України. Про це інформує прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради. Змагалися учасники у таких номінаціях: інструментальне мистецтво, академічний та народний спів, оригінальне мистецтво, хореографія, естрадний вокал.

Фото із сайту міськради

А ввечері 6 травня на площі Польський ринок відбулася церемонія нагородження учасників.

Фото із сайту міськради

Наступного дня, 7 травня об 11.00 годині відомий хореограф Сергій Костецький провів танцювальний флеш-моб.

Фото із сайту міськради

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця Шафи і ліжка для медичних закладів Кам’янця
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up