У Кам’янці збирають підписи під петицією, яка вимагає покарань за порушення на виборах

У Кам’янці збирають підписи під петицією, яка вимагає покарань за порушення на виборах
  • Активісти з 21 міста України збирають 10 тисяч підписів під петицією щодо невідворотності покарань за порушення виборчого законодавства.
  • Кам’янець також долучився до Всеукраїнської акції - відтак кожен житель міста може вплинути на те, щоб порушники на виборах отримували дієві покарання.

 

Громадська організація «Всеукраїнське громадське об’єднання» Інститут «Республіка» 12 жовтня провела у Кам’янці дискусію щодо виборчої реформи. На заході обговорили петицію щодо невідворотності покарань за порушення виборчого законодавства. Створення такої петиції була зумовлено масовими порушеннями під час виборів в одномандатних округах. Проблема була зумовлена тим, що такі злочини фактично ніяк не караються законом. Масштаби правопорушень вражають – лише на позачергових виборах 2014 року, за інформацією МВС, їх було зареєстровано 4069.

Ось уже місяць громадські активісти у Кам’янці проводять збір підписів до петиції, яка вимагає:

  1. Від Верховної Ради України – передбачити дієві покарання за всі порушення виборчого законодавства та кримінальну відповідальність за непрямий підкуп виборців.

  2. Від Міністерства внутрішніх справ України – забезпечити ефективне викриття та розслідування виборчих злочинів та інших порушень, а також притягнення до відповідальності усіх правопорушників.

Христина Будурович, регіональний координатор ВІ “Активна Громада” у Кам’янці-Подільському, розповідає:

«Наразі маємо 67 підписів. Ми дуже потребуємо активістів, які б бажали долучитися до збору підписів!

На вулиці часто зустрічаються громадяни, які навіть не читають петицію, але вірять на слово і підписуються. А є такі, які вислуховують та цікавляться більш активно. Багато ігнорують анкетування, зазвичай відмовляються через брак часу».

Пропонуємо Вам ознайомитися із текстом петиції, якщо Ви бажаєте підтримати петицію, звертайтесь до Христини Будурович.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
keyboard_arrow_up