У Кам`янці з`явились колекційний конверт та марка із Старою фортецею

У Кам`янці з`явились колекційний конверт та марка із Старою фортецею
  • Кам`янець цьогоріч відзначає 230 років від дня народження Устима Кармелюка.
  • З нагоди пам`ятної дати 15 вересня відбулося спецпогашення маркованого художнього конверту.
  • Як то було - бачили журналісти «20 хвилин».

 

З 230 річчя від дня народження Устима Кармелюка працівники «Укрпошти» створили унікальний поштовий штемпель. Використовувати його можна лише сьогодні, тому конверти мають особливу цінність для філателістів.

Святкова церемонія спецпогашення маркованого художнього конверту відбулася сьогодні, 15 вересня, у залі Магдебурського права Ратуші. У ній взяли участь працівники музею, поштового зв`язку, представники влади, філателісти області.

На заході розіграли сцену з життя Устима Кармелюка, коли він перебував у Кам`янці-Подільському.

З проникливим піснями про героїчну історію українського народу виступили бандуристи.

Голова спілки філателістів виразив сподівання, що «Укрпошта» здійснить давню мрію українських колекціонерів поштових цінностей, і у Кам`янці-Подільському буде художній штемпель, присвячений нашій архітектурі. Також філателіст зазначив, що конверт, випущений сьогодні до пам`ятної дати, має велику фінансову та історичну цінність.

До речі, окрім конверта, з метою популяризації історичних надбань міста, Хмельницькою дирекцією Публічного акціонерного товариства «Укрпошта» створено «Власну марку» із зображенням Старої фортеці.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
keyboard_arrow_up