У Коломию з Кам’янця - літаком. Одесити пропонують реалізувати чартерні рейси через Кам’янець

У Коломию з Кам’янця - літаком. Одесити пропонують реалізувати чартерні рейси через Кам’янець
фото із сайту міськради

Сертифікована авіаційна компанія «Одеський авіаційний завод» пропонує Кам’янцю-Подільському долучитися до проекту чартерних авіаперевезень. Маршрут -  «Одеса-Кам’янець-Подільський-Коломия».

Сьогодні, 1-го лютого,  Михайла Сімашкевича  приїхали представники компанії «Одеський авіаційний завод». Мова йшла про те, аби реалізувати проекту за маршрутом «Одеса-Кам’янець-Подільський-Коломия».  Забезпечуватиме нерегулярні авіаперельоти АН-2, який може перевезти за один рейс до дванадцяти осіб. Наразі автори проекту шукають туристичну фірму, яка б взяла на себе обов’язки посередника і організацію мандрівних турів для подорожей зазначеними містами. Йдеться на офіційному сайті Кам’янець – Подільської міської ради.

Нагадаємо, у третю суботу травня у Кам’янці пройде фестиваль малої авіації. До події долучаться також представники одеської компанії.

 

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Як кам’янчани рятуються від спеки? Як кам’янчани рятуються від спеки?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up