У Коломию з Кам’янця - літаком. Одесити пропонують реалізувати чартерні рейси через Кам’янець

Сертифікована авіаційна компанія «Одеський авіаційний завод» пропонує Кам’янцю-Подільському долучитися до проекту чартерних авіаперевезень. Маршрут -  «Одеса-Кам’янець-Подільський-Коломия».

У Коломию з Кам’янця - літаком. Одесити пропонують реалізувати чартерні рейси через Кам’янець
фото із сайту міськради

Сьогодні, 1-го лютого,  Михайла Сімашкевича  приїхали представники компанії «Одеський авіаційний завод». Мова йшла про те, аби реалізувати проекту за маршрутом «Одеса-Кам’янець-Подільський-Коломия».  Забезпечуватиме нерегулярні авіаперельоти АН-2, який може перевезти за один рейс до дванадцяти осіб. Наразі автори проекту шукають туристичну фірму, яка б взяла на себе обов’язки посередника і організацію мандрівних турів для подорожей зазначеними містами. Йдеться на офіційному сайті Кам’янець – Подільської міської ради.

Нагадаємо, у третю суботу травня у Кам’янці пройде фестиваль малої авіації. До події долучаться також представники одеської компанії.

 

 

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up